TIBOR KALMAN “İyi tasarım ile büyük tasarım arasındaki fark zekadır” diyor. Tasarımın estetiksel ruhuna dokunurken, niteliğini ise zekaya bağlıyor.

HAKKIMIZDA_

Kreatif fikirleri üretken akıl ile oluşturan, marka kimliğinize değer katmayı benimsemiş bir kaç iyi insanız sadece. 2010 yılından beri markaların ihtiyaçlarını saptamaya ve bunlar için stratejiler geliştirmeye çalıştık. “Web Tasarım” hizmetleri ile başlayan serüvenimiz partnerlerimizin talepleri doğrultusunda evrildi. Geliştik, geliştikçe biz de geliştirdik.

Bugün ise Türkiye’de bir çok markaya kreatif tasarım hizmeti sunuyoruz. Her geçen gün yeni şeyler öğreniyoruz. Edindiğimiz tecrübeyi işlerimize yansıtmaya çalışıyoruz. Beylikdüzü’nde bulunan ofisimizde fikirler oluşturuyor, aklımızı yöneterek zeka dolu tasarımlar üretiyoruz.

İyi bir projenin verimli ve üretken bir akıl ile oluşturulacağına inanıyoruz. Bu arada yüzümüz hep gülüyor, müşterilerimize hep güler yüzle yaklaşıyoruz. İkili ilişkilerimiz de çok iyiyiz bundan emin olabilirsiniz.

Tasarımın yaşamdaki önemini çok iyi biliyor, sadece taze beyinlerimizle sevgi dolu tasarımlar üretiyoruz. Merak ettiğiniz tüm her şeyi bize sorabilirsiniz. Memnuniyetle cevaplayacağız.

VİZYONUMUZ_
Kendi pazarımızdaki gelişime büyük destek vererek, partnerlerimizin marka stratejileri konusunda eşsiz fikirlerine öncülük eden bir ekip olmaktır.
MİSYONUMUZ_
Kreatif ve taze fikirler ile geliştirdiğimiz projeleri sizlere sunarken yüzünüzdeki gülümsemeye sebep olmak, tamamladığımız projelerde firmanıza ve markanıza artı değer katmaktır.
01_
Web
Tasarım

— WEB GELİŞTİRME
— UI/UX TASARIM
— E-TİCARET
— SE OPTİMİZASYON

02_
Kreatif
Tasarım

— MARKA GELİŞTİRME
— GÖRSEL KİMLİK
— KURUMSAL KİMLİK
— ÜRÜN TASARIMI

03_
Sosyal
Medya

— SM YÖNETİMİ
— SM REKLAMLARI
— SOSYAL FİKİR

04_
İnteraktif
Reklam

— TANITIM FİLMİ
— VIDEO REKLAMLAR
— REKLAM FİLMİ